ПОКАНА
„ПОДКАСТЪТ КАТО ОБРАЗОВАТЕЛЕН ИНСТРУМЕНТ В УЧИЛИЩЕ“
Екипът на 30. Средно училище „Братя Миладинови“ – гр. София, съвместно с ДДЗД „Обучение“ – гр. София кани всички педагогически специалисти на заключителен семинар, на който ще бъдат представени резултатите от работата по проект
„С дигитални класове към компетенции за бъдещето“,
реализиран по програма Еразъм+, КД2,
с регистрационен номер 2024-1-BG01-KA220-SCH-000245970.

Дата: 14 май 2025 г.

Час: 14:00

Място: Актовата зала на 30. СУ „Братя Миладинови“
По време на семинара ще бъде представен опитът от използването на подкаста като съвременен образователен инструмент, както и добри практики за интегрирането му в учебния процес.

Регистрация за участие:

Онлайн излъчване:
Събитието ще се излъчва на живо в YouTube на адрес: