Високо отличие за директора на 30. СУ „Братя Миладинови“

Откриване на втори STEM център в 30. СУ

юни 2, 2026

Информационна вечер за родителите на бъдещите първокласници

юни 2, 2026

Високо отличие за директора на 30. СУ „Братя Миладинови“

Д-р Атанаска Рейха, директор на 30. СУ „Братя Миладинови“, беше удостоена с Грамота и статуетка за цялостна дейност и високи постижения в столичното образование, връчена от д-р Лилова, Началник на РУО – София-град.
Отличието е признание за нейния професионализъм, отдаденост и ежедневни усилия да развива училището като място на знание, ценности и общност.
Под нейно ръководство 30. СУ продължава да расте, да се модернизира и да подкрепя ученици, учители и родители.
Поздравления, д-р Рейха!
Благодарим за посоката, която задавате!

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *