Д-р Атанаска Рейха, директор на 30. СУ „Братя Миладинови“, беше удостоена с Грамота и статуетка за цялостна дейност и високи постижения в столичното образование, връчена от д-р Лилова, Началник на РУО – София-град.
Отличието е признание за нейния професионализъм, отдаденост и ежедневни усилия да развива училището като място на знание, ценности и общност.
Под нейно ръководство 30. СУ продължава да расте, да се модернизира и да подкрепя ученици, учители и родители.
Поздравления, д-р Рейха!
Благодарим за посоката, която задавате!