

Талантливите млади художници от 30. СУ “Братя Миладинови“ ще участват със свои рисунки в ежегодното издание на Международния фестивал за детско изкуство „Млади таланти“, организиран от Националния дворец на децата. Темата на конкурса за рисунки е „Моят роден край“.
Поздравяваме учениците и техния ръководител г-жа Марияна Данкова за ентусиазма и желанието, с което работят в часовете по изобразително изкуство. Пожелаваме успех!
